Eesti hobuste, Tori hobuste ja Shetlandi ponide sõprade ja omanike foorum

Foorum hobuste sõpradele ja omanikele

HomeHome  GalleryGallery  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
Otsi

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Hobu astub ratsaniku alt minema
Nelj 20 Nov 2014, 16:39 by liisu35

» Tuhkur koduloomana
Nelj 20 Nov 2014, 16:32 by liisu35

» Parimad tallid...
Püh 16 Nov 2014, 15:31 by sandraest

» Küsimused
Reede 14 Nov 2014, 21:05 by kuusikuj

» tere
Püh 21 Okt 2012, 14:28 by pontsu

» EHA TALU SUVINE RATSALAAGER LASTELE 2012!
Teis 28 Veeb 2012, 17:28 by wiizu

» Teetanus
Püh 06 Nov 2011, 23:11 by .Mari.

» Oma hobune
Püh 06 Nov 2011, 23:00 by .Mari.

» Foorum huvitavamaks! Soovitage
Kolm 30 Märts 2011, 21:39 by kits

Navigation
 Portal
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Alafoorum
Affiliates
free forum
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist :: 1 Bot

Puudub

Rekordarv külastajaid(90) oli siin foorumil Teis 08 Veeb 2011, 00:39

Share | 

Foorumist

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
winter
Mõni kukkumine ja sinikad

Female
Postituste arv : 38
Registration date : 22/12/2008

PostitaminePealkiri: Foorumist   Laup 10 Jan 2009, 20:06

Kustutasin suurema osa postitustest ja kavatsen siit minema minna, aga ma ei saa minna ilma, et oleks oma arvamuse kirja pannud (siinkohal loodan, et see teema püsib hoolimata tsensuurist kauem kui paar päeva).

Liitusin selle foorumiga, sest lootsin leida sõbraliku ja väikse koha, kus oma arvamust võib vabalt avaldada ja kus oleks mõnusam olla. Seda enam, et esimeste loetud teemade seas oli marutaudi oma, kus jutt liikus õelale Hobufoorumi seltskonnale. Igaljuhul, lootsin et siin on hubane, väike foorum, aga võta näpust. Mitte millegi pärast sain endale nimeks "ninatark". Kusjuures, ma olen vastust oodanud päevi, aga seni pole keegi vastata suvatsenud. Ma ei ole kuri sellepärast, aga pettunud. Väga pettunud. Sest kui ma tõesti olen selle nime kuidagi välja teeninud, siis ei tohiks olla keeruline seda selgitada. Või eksin? See on ka üks erinevus Hobufoorumiga, sest seal kui teenid välja mingi tiitli, siis vähemalt selgitatakse sulle, miks see nii on. Siin aga mitte midagi. Mis on kurb, sest see viib teie mainet alla ja sellise suhtumisega ei saagi te rohkem aktiivseid kasutajaid. Samuti jäid mulle arusaamatuks kitse vihjed "tuleta reegleid meelde". Tuletasin ja muide, ma ei laimanud, sõimanud ega norinud tüli. Mida ma pidin meelde tuletama?? Ka sellele küsimusele pole seni vastatud. Teisena jäi mulle arusamaatuks see, et minu küsimusele peale kes on kitse hobune ja kus ta ratsutamas käib, nimetati see haiglaseks huviks (?!). Minu meelest on see suht tavaline küsimus, kui sa räägid, et sul on hobune ja ma tõesti ei näe selles küsimuses midagi halba. Kitselt sain aga nipsaka vastuse.

PS!Loodan, et kui te neid *kustutatud* postitusi kustutama hakkate, säilitate, need, mida ma ei muutnud. Ärge mu kasutajat ka ära kustutage. Võib-olla kui kunagi on siin sõbralikumaks muutunud, siis tulen tagasi.

PPS! Kui adminnil ja model on aega, siis ma sooviks nende kommentaare. Kas siia teema alla või privasse.

See teema siin pole laimav, tüli noriv ja ma ei sõima kedagi. Seega foorumi reeglite kohaselt, ei tohiks seda ära kustutada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
1313
Sain oma esimese hobuse
Sain oma esimese hobuse

Postituste arv : 118
Registration date : 23/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: Foorumist   Püh 11 Jan 2009, 15:29

Hei, mulle näib, et see küll asjatu solvumine- rikub vaid oma tervist. Kui keegi vastata ei soovi siis see ju tema vaba valik. Edu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kivihobu.onepagefree.com
Roswell

Postituste arv : 61
Registration date : 09/01/2009

PostitaminePealkiri: Re: Foorumist   Püh 11 Jan 2009, 19:15

Eks meie elu koosnebki ju ühe ristmiku juurest, teise juurde. Saad ühe teeotsa valitud, kui juba järgmine ootab silmapiiril. Otsuselangetajad oleme me oma elus ikka kõik ise ja seda millist valikut keegi teeb, tuleb austada. Igal inimesel on oma seljakotis, oma lugu kaasas ja sellest tulenevalt tehakse ka valikuid.
Naerata ja elu naeratab sulle vastu, nii lihtne see ongi. smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Roswell

Postituste arv : 61
Registration date : 09/01/2009

PostitaminePealkiri: Re: Foorumist   Püh 11 Jan 2009, 19:22

Minule meeldibki see foorum, just sellepärast, et ta on nii armas ja kodune. Jõudu tegijatele! Muide vahest võivad tulla lahkhelid foorumites, lihtsalt arusaamatusest, sest ega hääletooni ja emotsioone on veits raske sõnadesse panna. Aga ikkagi olen seda meelt, et heaga saab paremini.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Arwen
Algaja ratsanik
Algaja ratsanik

Postituste arv : 7
Registration date : 29/04/2009

PostitaminePealkiri: Re: Foorumist   Reede 01 Mai 2009, 12:54

Minu meelest ei ole hobufoorum õel . Lihtsalt paljuski aus ja suhteliselt kriitiline . Seal on koos palju inimesi kes tahaksid ideaalmaailma ja julgevad selles suunas ka liikuda . Kes on seal halva kohtlemise osaks saanud peaks vaatama ikka kriitilise pilguga üle ka enda käitumse (ja postitused ) , äkki ongi kusagil sul midagi natuke valesti või pahasti või võiks paremini olla . Äkki oleks see isegi abiks . Jh kohati öeldakse seal sarkastiliselt ja kohati tehakse ka liiga , aga sealt saab kasulikku ikka rohkem kui halbu emotsioone , lihtsalt tuleb ennast osata ka kriitiliselt hinnata ja ongi ok . Sest selline tilu-lilu takkakiitmine ei vii kedagi edasi . Päikest !
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
winter

Female
Postituste arv : 38
Registration date : 22/12/2008

PostitaminePealkiri: Re: Foorumist   Reede 01 Mai 2009, 22:28

Arwen, ma olen sinuga nõus, et Hobufoorum ei ole õel, aga vahel kipub olema seal liigset ärapanemist ja sarkasmi, mis ei aita kuidagi teemade arutelule kaasa. Ma saan aru, et sealne seltskond on väga kirglik ja võtab kõike hobustega seonduvat südamega, mis on igati tervitatav. Olgu öeldud, et mul ei ole Hobufoorumis kasutajat ning minu arvamus on suuresti kujunenud vaid tänu teemadele, mida ma aeg-ajalt lugema juhtun.

Kriitika kohta nii palju, et konstruktiivse kriitika kohta pole mul ühtegi halba sõna, sest see viib edasi ja toob kaasa endaga arengu. Kui aga kriitika muutub ärapanemise tööriistaks ja üleüldiseks lahmimiseks, siis on asi enam kui halb. Kurb on teada, et inimesed, kes tegelikult on ka mõelnud foorumist abi küsimise peale, ei tee seda, sest nad kardavad seda kriitikatulva, mis see endaga kaasa võib tuua. Ja tänu sellele pidevale kritseerimisele ongi saavutatud olukord, kus nõu küsitakse pigem tuttavate käest ja nokitsetakse omaette, kui et küsitakse seda tuntud hobusekasvatajate seast. Mis tegelikult ei ole nii tore, sest lõpuks võib olukord kasvada ülepea. Sama käib ka igasuguse pildikriitika kohta, kus võetakse suvaline hobuse-suust-tirimise pilt ja kirjutatakse lehekülgede kaupa, kui halb see inimene on jnejne. Pilt näitab tavaliselt vaid hetke ja tegelikult ei saa ühe pildi järgi inimest piltikult öeldes risti lüüa. *ohh, teemast nii väljas, kui veel olla saab*

See teema sai tehtud pigem ajutise haavumise pärast, sest tänu mõningastele möödarääkimistele, õnnestus mul saada tiitel, mida ma enda meelest ära ei teeninud (ja ei arva seda ka praegu).
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
kits
Üldmoderaator

Postituste arv : 204
Registration date : 18/03/2008

PostitaminePealkiri: Re: Foorumist   Laup 02 Mai 2009, 10:22

Oleks hunnik porkse, kingiks ma need lepituseks sulle, Winter! smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
winter