Eesti hobuste, Tori hobuste ja Shetlandi ponide sõprade ja omanike foorum

Foorum hobuste sõpradele ja omanikele

HomeHome  GalleryGallery  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
Otsi

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Hobu astub ratsaniku alt minema
Nelj 20 Nov 2014, 16:39 by liisu35

» Tuhkur koduloomana
Nelj 20 Nov 2014, 16:32 by liisu35

» Parimad tallid...
Püh 16 Nov 2014, 15:31 by sandraest

» Küsimused
Reede 14 Nov 2014, 21:05 by kuusikuj

» tere
Püh 21 Okt 2012, 14:28 by pontsu

» EHA TALU SUVINE RATSALAAGER LASTELE 2012!
Teis 28 Veeb 2012, 17:28 by wiizu

» Teetanus
Püh 06 Nov 2011, 23:11 by .Mari.

» Oma hobune
Püh 06 Nov 2011, 23:00 by .Mari.

» Foorum huvitavamaks! Soovitage
Kolm 30 Märts 2011, 21:39 by kits

Navigation
 Portal
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Alafoorum
Affiliates
free forum
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(90) oli siin foorumil Teis 08 Veeb 2011, 00:39

Share | 

Roswell

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Roswell
Mõni kukkumine ja sinikad

Postituste arv : 61
Registration date : 09/01/2009

PostitaminePealkiri: Roswell   Reede 09 Jan 2009, 23:17

Tere kõigile!
Mõtlesin,et uurin veel ringi ja tutvun foorumiga ja siis tudvustan ennast.Aga küsida on ikka üht-teist ja veits imelik kui endast midagi pole kirja pannud, ning asun kommenteerima.Parandan vea.
Niisiis olen naine parimais aastates,mitte liiga noor ja mitte liiga vana.Siia foorumisse tulin selleks,et ikka oma suksudele kasulik olla. Olude sunnil tuli hakata hobusetega tegelema, mida ma üldse ei kahetse, pigem vastupidi.Olen neilt palju õppinud ja palju on veel ka õppida.Tahan olla neile tõeline SÕBER.Üritan anda endast parimat,et nad oleksid minuga rahul.
See mida nemad mulle annavad, pole võimalik isegi sõnadesse panna.Nad on minu akudelaadijad.
Veel on mul mõned koerad ja kassid,kitsed ja lambad.Igal ühel neist on minu kuningriigis täita tähtis roll.
See nats sissejuhatuseks ja tervituseks siin armsale foorumile! Meie poolt kõigile üks pikk PAI.

ps. üks koertest on just samat tõugu, kes minu avatari pildiks ja lehvitab rõõmsalt TEILE!

Viimati muutis seda Hobene (Laup 10 Jan 2009, 11:43). Kokku muudetud 1 kord (Reason for editing : Liitsin topelt postitused kokku.)
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
winter

Female
Postituste arv : 38
Registration date : 22/12/2008

PostitaminePealkiri: Re: Roswell   Reede 09 Jan 2009, 23:29

Kipun end kordama, aga häid nõuandeid ja teemasid leidub Hobufoorumis. Praegu küll suletud, aga varsti jälle avatud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Roswell

PostitaminePealkiri: Re: Roswell   Laup 10 Jan 2009, 11:59

Aitähh Winter, nõuande eest!
Ma nopin endale vajalikku infot igalt poolt kokku, lausa ülemaailmselt ja kohandan endale sobivaks.
Ma kohe pean elama huvitavalt ja lõbusalt,sellepärast topingi oma nina võimalikult paljudesse kohtadesse. happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
kits
Üldmoderaator

Postituste arv : 204
Registration date : 18/03/2008

PostitaminePealkiri: Re: Roswell   Laup 10 Jan 2009, 12:44

Hei, tere tulemast!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
1313
Sain oma esimese hobuse
Sain oma esimese hobuse

Postituste arv : 118
Registration date : 23/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: Roswell   Laup 10 Jan 2009, 12:47

Tervist, jaksu- tore kolleegidega suhelda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kivihobu.onepagefree.com
Roswell

PostitaminePealkiri: Re: Roswell   Laup 10 Jan 2009, 17:51

Suur aitähh, et mind nii kenasti siia foorumisse vastu võtsite.
Loodan, et leian siit endale ka mõne mõttekaaslase.
Soovin kõigile, meeldivat ajaviitmist oma kallite suksudega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Roswell

PostitaminePealkiri: Re: Roswell   Teis 13 Jan 2009, 14:20

Minu hobusepark koosneb hipodroomilt välja praagitud hobustest, niinimetatud traavlid. Pisikeste kapjadega, oma väga eriliste kiiksudega, mis tuleneb muidugi nende lapsepõlve kasvatusest. Aga oleme suht hästi hakkama saanud ning see ei vähenda minu armastust nende vastu, mitte üks toll. Vastupidi, mida rohkem ma mingit hirmu nendes üritan ümber lükata, selleks ikka sihikindlust näidates, seda suurem on rõõm, kui alla-andjaks on hobune. Eriti hea meel on kui võidad hobuse usalduse. smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
1313
Sain oma esimese hobuse
Sain oma esimese hobuse

Postituste arv : 118
Registration date : 23/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: Roswell   Teis 13 Jan 2009, 14:49

Tore, vajaxingi veidi nõuandeid traavlite asjus, nimelt plaan täkuke vahet. ameerika traavli märaga, kärus oli 4 aastaseni, sellest peale era hobu, vaid ratsutatud, eriti mitte hüpatud, 8a. Teine kavas osta, et pakkuda talle paremat kodu- nimi Saragoona- usun, et temast keegi teab, eelmine suvi veel võistles takistussõidus- saab 13a. Ise olen kokku puutunud vaid 2 traavliga- tallitöölisena- tallikombed olid neil väga 5. Aga liikumis vajadus oli neil küll suur.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kivihobu.onepagefree.com
Roswell

PostitaminePealkiri: Re: Roswell   Teis 13 Jan 2009, 15:37

Ma ei usu, et minust eriti abi on, sest mul pole võrdlust ju teiste hobustega, aga aitan kuis suudan.
Olen aru saanud, et traavlid on seinast seina. Mul on tydrukud, aga mõni käitub küll täkulikult tong
Näiteks: üks on nii pips ja valib igat heinapepre ja nuusutab a,la 5min. Teine selle-eest sööb valimatult kõike ja lõpmata koguses ja nii ahnelt, isegi saepuru alt ära. Kõik oleneb ikka närvisüsteemist, muusika neile meeldib. Arvan, et neil on veits teised hirmud, kui nendel, kes on kodus rahulikus keskkonnas kasvanud. Tuleb ikka ennast kehtestada ja võitta usaldus, kuigi kas see lõplikult saavutatakse, selles kahtlen. Mälus on neil ikka see piitsahirm suur. Ise arvan, et mida noorema sealt kätte saab, seda parem.
Ma ei taha küll hirmutada, aga parem on ju ikka neid halbu asju teada, sest rõõmu on nendega küllalt ju. Mina pakun neile, kui elupikendust ja enda silmailuks. Ning ei ole kahetsenud mitte hetkekski. Võibolla oleksin palju kriitilisem, kui oleks omakasvatatud(varsast).
Nendest rääkida oleks mul muidugi lõpmatuseni, nad nii graatsilised ja naiselikud, jooksmisega nii, et ega nad viitsi kui tagant ei sunni, nii mõnulevad päikese käes ja ootavad millal silmapiirile tuled. Vahest mõni tahab veits kablata, siis paar korda plagistab hambaid, tagumiku suunas(mitte,ei hammusta) ja läheb liikumiseks.
Küsi, siis tean vastata, hea meelega. Oma kogemustest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Roswell   

Tagasi üles Go down

Roswell
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1